Весільні арки. Президія. Готові варіанти. Оренда.

 Оформлення весілля - це завжди дуже тонке і делікатне питання.

 

Деякі молодята самі прикрашають своє свято, деякі звертаються за допомогою до фахівців з декору і флористики і разом продумують стилістику, колір, підбирають матеріали, комбінують тканини і квіти. Також багато хто цікавиться вже готовими рішеннями, які можна придбати або орендувати на весілля.

 

Саме про готові рішення і піде мова. Це швидко, зручно і зрозуміло за ціною. Важливо, що готові рішення завжди можна змінити і доповнити на ваш смак, бажання і бюджет.

 

Готові варіанти весільної арки і президії молодят. Ціни

Готові варіанти представлені на фото. Домогтися мінімальної вартості і при цьому зберегти всю красу і розкіш вашого весільного декору можна завдяки використанню сезонних або штучних квітів.

 

Для того, щоб свято виглядало стильно і лаконічно, важливо щоб його оформленням і декоруванням займалася одна і та ж команда. Таким чином, весільна арка, президія молодят, букет нареченої і бутоньєрка нареченого будуть влучно поєднуватися, доповнюючи загальну картину свята.

 

Вартість декору на фотографіях мінімальна з використанням сезонної флористики.

 

З великим задоволенням індивідуально прорахуємо вартість весільного декору вашого свята і зробимо його незабутньо красивим!

 

Контакти

Телефон / viber 063 887 60 14
email: dariadizain7@gmail.com
Instagram: @art_studio_d_design

www.artstudio-ddesign.com.ua