ПУБЛІЧНА УГОДА

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця угода (далі – Угода) відноситься до сайту, який розташований за адресою www.reservehall.com і до всіх відповідних сайтів, пов'язаних з адресою та що посилаються на сайт www.reservehall.com.

1.2. Сайт Інтернет - ресурс www.reservehall.com. (далі – Сайт) є власністю Халаїм, ФОП.

1.3. Ця Угода регулює відносини між Адміністрацією сайту Інтернет-ресурсу www.reservehall.com. (далі – Адміністрація сайту) і Користувачами цього Сайту.

1.4. Адміністрація Сайту залишає за собою право в будь-який час змінювати, додавати чи видаляти пункти дійсної Угоди, без попередження Користувачів.

1.5. Продовження використання Сайту Користувачем означає прийняття Угоди та змін, внесених до даної Угоди.

1.6. Користувач несе персональну відповідальність за перевірку даної Угоди на наявність змін у ній.

2. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ І ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

2.1. Інтернет-ресурс www.reservehall.com. (Сайт) - Сайт, що містить інформацію про заклади харчування України, в тому числі про ресторани, кафе, бенкетні зали України, що дозволяє здійснити швидкий пошук потрібного закладу, для проведення свят, вечорів, бенкетів та інших подій.

2.2. Замовлення Банкету – замовлення проведення святкування в одному з представлених закладах на Сайті.

2.3. Адміністрація сайту - уповноважені співробітники на керування Сайтом, діючі від імені Халаїм, ФОП.

2.4. Користувач сайту – особа, що має доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт. Користувачі сайту поділяються на такі категорії:

1.3.1. Користувач Клієнт – особа, що користується Сайтом с метою замовлення бенкету у бажаному закладі.

2.3.2. Користувач Бенкет Менеджер закладу (ресторану, кафе, чи будь-якого іншого закладу, представленого на сайті) – особа, уповноважена приймати замовлення від імені закладу і розпоряджатися фінансами (адміністратор, директор, власник, менеджер).

2.4. Зміст сайту - результати інтелектуальної діяльності, що охороняються, включаючи тексти, назви закладів, анотації, статті, ілюстрації, обкладинки, музичні твори з текстом або без тексту, графічні, текстові, фотографічні, похідні, складові та інші твори, інтерфейси користувачів, візуальні інтерфейси, назви товарних знаків, логотипи, програми для ЕОМ, бази даних, а також дизайн, структура, вибір, координація, зовнішній вигляд, загальний стиль і розташування даного Змісту, що входить до складу Сайту - об'єкти інтелектуальної власності всі разом і/або окремо, що містяться на Сайті.

3. ПРЕДМЕТ УГОДИ

3.1. Предметом цієї Угоди є надання Користувачам Сайту доступу до інформації про заклади харчування в Україні, що міститься на Сайті.

3.2. Сайт надає Користувачам усіх категорій безкоштовно наступні види послуг (сервісів):

- доступ до засобів пошуку та навігації сайту, доступ до інформації, розміщеної на Сайті;

- надання Користувачеві можливості розміщення повідомлень, коментарів, рецензій Користувачів, виставлення оцінок закладам, які були відвідані Користувачем- Клієнтом;

- доступ до інформації про заклади розміщені на Сайті;

3.1.2. Додатково на умовах цієї угоди Сайт надає Користувачеві - Бенкет Менеджеру закладу наступні види послуг (сервісів):

- платформу для розміщення інформації про ресторани, кафе, бенкетні зали України та про інші подібні заклади.

- персональну сторінку кожному закладу, яка може повністю замінити сайт закладу, та не вимагає від представників ресторанів розкручування й просування в Інтернеті, та технічної підтримки, так як всі ці послуги надає Адміністрація сайту www.reservehall.com.

- повідомлення ресторанів та інших закладів про нові запити на бронювання залів.

- технічну підтримку та персонального менеджера кожному представнику закладу і клієнту.

3.2. Ця Угода є публічним договором. Отримуючи доступ до Сайту Користувач вважається приєднаним до цієї Угоди.

3.3. Використання матеріалів та сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

4. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

4.1. Адміністрація сайту має право:

4.1.1. Змінювати правила користування Сайтом, а також змінювати зміст цього Сайту. Зміни вступають в силу з моменту публікації нової редакції Угоди на Сайті.

4.1.2. Обмежити доступ до Сайту в разі порушення Користувачем умов цієї Угоди, на підставах зумовлених цією Угодою.

4.1.3. Змінювати розмір плати, що стягується за платні послуги. Зміна вартості не поширюється на Користувачів, які мають реєстрацію до моменту зміни розміру оплати, за винятком випадків, окремо обумовлених Адміністрацією.

4.1.4. Адміністрація залишає за собою право змінювати інформацію внесену Користувачами Сайту не змінюючи при цьому суті інформації.

4.2. Порядок реєстрації Користувача – Клієнта та порядок використання сайту:

4.2.1. Користувач-Клієнт може отримувати інформацію, розміщену на сайті. Також Користувач-Клієнт має можливість зареєструватися на сайті шляхом виконання низки послідовних дій щодо заповнення реєстраційного бланку в електронній формі (є невід'ємною частиною цієї Угоди), в результаті така особа стає зареєстрованим Користувачем - Клієнтом, отримує індивідуальний логін і пароль для здійснення доступу до персональної сторінки і можливості робити замовлення шляхом попереднього бронювання закладів, інформація про які розміщена на Сайті, для проведення бенкету. Якщо замовлення Користувача – Клієнта з якої-небудь причини було відхилене, або ж прийняте, але згодом відхилене, Адміністрація Сайту може запропонувати Користувачеві-Клієнту рівноцінну заміну закладу.

4.2.2. Зареєстрований Користувач-Клієнт має можливість залишати коментарі, відгуки, пропозиції щодо відвіданих ним закладів, які розміщені на Сайті.

4.2.3. Користувачеві-Клієнту рекомендується вказувати актуальні дані для коректного зв'язку з представником закладу для узгодження броні з Користувачем – Клієнтом.

4.2.4. Адміністрація Сайту відповідальності за надання місць по броні не несе.

4.2.5. Користувач – Клієнт, який зареєстрований на сайті вважається Стороною за цією Угодою.

4.3. Порядок реєстрації Користувача – Бенкет Менеджера і порядок використання сайту:

4.3.1. Користувач-Бенкет Менеджер для доступу до всіх можливостей сайту повинен пройти безкоштовну реєстрацію для Бенкет Менеджерів шляхом виконання низки послідовних дій щодо заповнення реєстраційного бланку в електронній формі (є невід'ємною частиною цієї Угоди), після проходження якої, Користувачеві – Бенкет Менеджеру приходить смс підтвердження про реєстрацію.

4.3.2. Після отримання смс підтвердження про реєстрацію Користувача-Бенкет Менеджера, останньому відкриваються наступні послуги Сайту:

- персональний профіль ресторану, в якому Користувач – Бенкет Менеджер має можливість на свій розсуд заповнити всю необхідну інформацію про заклад, в тому числі, розмістити фото, 3D-відео, особливості, опис, вартість, додаткові послуги, місткість людей, адресу та точку на карті. При заповненні профілю Користувач – Бенкет Менеджер зобов'язаний вказувати актуальну інформацію про заклад.

- Користувач - Бенкет Менеджер має доступ до календарю, в якому будуть зазначатися заброньовані дати в тому чи іншому залі ресторану.

- Користувач - Бенкет Менеджер може приймати замовлення на бронювання будь-якого залу закладу, представленого на Сайті. Відбувається це таким чином: зареєстрований Користувач - Клієнт надсилає запит на "Попереднє бронювання" і запит відправляється Бенкет Менеджеру закладу. Запит приходить на е-мейл, вказаний в профілі ресторану і на контактний номер телефону, з повідомленням про нове бронювання конкретного залу. Для того щоб подивитися деталі броні потрібно зайти в профіль закладу. В профілі зареєстрованого Користувача – Бенкет Менеджера відображається інформація про замовника, дату броні, назва залу, кількість чоловік та дві кнопки "прийняти" або ж "відхилити". Якщо Користувач - Банкет Менеджер приймає замовлення, йому відкриваються контактні дані Клієнта-замовника. Користувач – Бенкет Менеджер зобов'язується зв'язатися з Користувачем - Клієнтом якнайшвидше, для уточнення деталей броні. В такому разі на календарі конкретного залу автоматично відзначається заброньована дата і умовно заморожується комісія за надані послуги сайту з розрахунку 10% від суми, яка формується згідно формули: кількість гостей, що вказана клієнтом помножена на мінімальну суму з особи за бенкет, що заявлена рестораном (чи іншим закладом).

4.3.3. У разі якщо Користувач – Бенкет Менеджер відхиляє замовлення - контактні дані Клієнта йому залишаються недоступні.

4.3.4. Користувач – Бенкет Менеджер може замовити на Сайті рекламу, за узгодженою ціною, обраною позицією, терміном рекламування, територією України. Реклама здійснюється по 100% передоплаті, згідно з обраним тарифом.

4.3.5. Адміністрація Сайту за наявність Клієнтів відповідальності не несе.

4.3.6. Користувач – Бенкет Менеджер, який зареєстрований на сайті вважається Стороною за цією Угодою.

4.4. Користувачеві Бенкет Менеджеру забороняється:

- залишати свої і будь-які інші контактні дані, посилання, е-мейли та ін. (крім адреси закладу). Якщо були внесені контактні дані - вони будуть видалені під час модерації.

- вносити інформацію, яка є незаконною, порушує будь-які права третіх осіб, пропагує насильство, жорстокість, ненависть і (або) дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить недостовірні відомості і (або) образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади.

- видавати себе за іншого представника закладу без достатніх на те прав, в тому числі за співробітників даного Сайту.

- введення в оману щодо характеристик закладу, розміщеного на Сайті.

- некоректне порівняння закладів, а також формування негативного ставлення до осіб, які не відвідують певні заклади, або засудження таких осіб.

4.5. Всім Користувачем Сайту забороняється:

- використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для незаконного доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту Сайту;

- порушувати належне функціонування Сайту;

- будь-яким чином обходити навігаційну структуру Сайту для отримання або спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими засобами, які спеціально не представлені сервісами даного Сайту;

- несанкціонований доступ до функцій Сайту, будь-яких інших систем або мереж, що відносяться до даного Сайту, а також до будь-яких послуг, які пропонуються на Сайті;

- порушувати систему безпеки або автентифікацію на Сайті або в будь-якій мережі, що відноситься до Сайту;

- виконувати зворотний пошук, відстежуватии або намагатися відстежити будь-яку інформацію про будь-якого іншого Користувача Сайту;

- використовувати Сайт і його Вміст у будь-яких цілях, заборонених законодавством України, а також підбурювати до будь-якої незаконної діяльності або іншої діяльності, що порушує права Сайту або інших осіб.

4.6. Обов'язки Користувачів Сайту:

- надавати, за запитом Адміністрації сайту, додаткову інформацію, яка має безпосереднє відношення до послуг, що надаються даним Сайтом;

- дотримуватися майнових і немайнових прав авторів та інших правовласників при використанні Сайту;

- не вчиняти дій, які можуть розглядатися як ті, що порушують нормальну роботу Сайту;

- не поширювати з використанням Сайту будь-яку конфіденційну і ту, що охороняється законодавством України інформацію про фізичних або юридичних осіб;

- не використовувати Сайт для поширення інформації рекламного характеру, не інакше як з дозволу Адміністрації сайту.

4.7. Додаткові обов'язки Користувачів – Бенкет Менеджерів:

- вказувати вірні контактні дані при реєстрації;

- наповнювати сторінку закладу тільки актуальною інформацією;

- вчасно відзначати заброньовані поза Сайтом дати та вихідні дні;

- вчасно проводити оплату за надані послуги Сайтом;

- не розміщувати контактні дані на сторінці закладу.

5. ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

5.1. Адміністрація Сайту при обробці Персональної інформації Користувача зобов'язується прийняти всі організаційні та технічні заходи для захисту Персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також інших неправомірних дій з нею зі сторони третіх осіб. Однак, не виключено, що в результаті збою в роботі Сайту, вірусної або хакерської атаки, технічних несправностей та інших обставин Персональна інформація може стати доступною іншим особам. Користувач розуміє і погоджується з тим, що не буде висувати претензії до Адміністрації Сайту у зв'язку з цим.

5.2. Користувач погоджується з тим, що його Персональна інформація, що міститься в Профілі Користувача є загальнодоступною, і будь-який Користувач Сайту може ознайомитися з нею.

5.3. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту збирає, зберігає і здійснює інші дії з обробки Персональної інформації Користувача для наступних цілей:

- Ідентифікація сторони в рамках угод і договорів з Адміністрацією Сайту;

- Зв'язок з Користувачем, у тому числі направлення повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від Користувача;

5.4. Розміщуючи на Сайті свою Персональну інформацію, Користувач підтверджує, що робить це добровільно, а також що він добровільно надає дану Інформацію Адміністрації Сайту.

5.5. Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті персональну інформацію інших осіб, а також не використовувати персональну інформацію інших Користувачів, що будь-яким чином не відповідає вимогам законодавства України, у протиправних або протизаконних цілях, в цілях отримання вигоди і у будь-яких інших цілях, що не відповідають цілям створення Сайту.

5.6. Користувач може у будь-який момент змінити (поновити, доповнити) надану ним Особисту інформацію або її частину. Користувач також може видалити персональну інформацію. Таке вилучення може спричинити неможливість використання деяких можливостей Сайту.

6. УМОВИ ОПЛАТИ.

6.1. За кожне бронювання закладу для проведення банкету (його залу) через Сайт, Користувач – Бенкет Менеджер зобов'язаний заплатити комісію Сайту.

6.2. Комісія складає суму розраховану таким чином - 10% від суми, яка формується за такою формулою: кількість гостей (вказана клієнтом) помножена на мінімальну суму з особи за бенкет, заявлену рестораном.

6.3. Користувач – Бенкет Менеджер зобов'язаний здійснити оплату на наступний день після проведення бенкету. Оплата здійснюється в безготівковій формі будь-яким із запропонованих на сайті способом.

6.4. У разі, якщо протягом трьох днів після проведення бенкету Користувач – Бенкет Менеджер не здійснює оплату Адміністрація сайту має право зняти з публікації і заблокувати сторінку такого закладу за невиконання угоди. Для повернення сторінки закладу до публікації без втрати рейтингу - Користувачеві – Банкет Менеджеру необхідно сплатити в повному обсязі суму заборгованості Сайту.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1. Будь-які збитки, які Користувач може понести у разі навмисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Адміністрацією сайту не відшкодовуються.

7.2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за:

7.2.1. Затримки чи збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах.

7.2.2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки пов'язані з їх роботою.

7.2.3. Належне функціонування Сайту, у разі, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

7.2.4. Зміст інформації, яка вноситься Користувачами Сайту.

7.2.5. У разі порушень умов по оплаті, згідно з цією угодою, Користувач – Банкет Менеджер, крім суми комісії також зобов'язаний сплатити адміністрації сайту пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми комісії за кожен день прострочки та штраф у розмірі 10% від суми комісії.

8. ПОРУШЕННЯ УМОВ УГОДИ

8.1. Адміністрація сайту має право розкрити будь-яку зібрану про Користувача даного Сайту інформацію, якщо розкриття необхідно в зв'язку з розслідуванням чи скаргою щодо неправомірного використання Сайту для встановлення (ідентифікації) Користувача, який може перешкоджати або втручатися в права Адміністрації сайту або прав інших Користувачів Сайту.

8.2. Адміністрація сайту має право без попереднього повідомлення Користувача припинити і (або) заблокувати доступ до Сайту, якщо Користувач порушив цю Угоду або ті, що містяться в інших документах умови користування Сайтом, а також у разі припинення дії Сайту або з причини технічної несправності або проблеми.

8.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачами або третіми особами за припинення доступу до Сайту в разі порушення Користувачем будь-якого положення цієї Угоди або іншого документа, що містить умови користування Сайтом.

9. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

9.1. У разі виникнення будь-яких розбіжностей або суперечок між Сторонами цієї Угоди обов'язковою умовою, до звернення в суд, є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання суперечки).

9.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня її отримання, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

9.3. При неможливості вирішити суперечку в добровільному порядку будь-яка із Сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, згідно з чинним законодавством України.

10. ДОДАТКОВІ УМОВИ

10.1. Адміністрація айту не приймає зустрічні пропозиції від Користувачів щодо змін цієї угоди.

10.2. Відгуки всіх Користувачів, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією сайту без обмежень.


Оновлено:
01 липня 2016р.