Mr. Catering - виїзне обслуговування бенкетів у Києві і Черкасах

Кейтеринг - перша необхідність при організації виїзних весільних церемоній, банкетів і різних фуршетів на природі або в будь-якому іншому місці, де можуть виникнути складнощі з приготуванням страв. Не кожен ресторан надає послуги кейтерінгу і тому дуже важливо знайти правильну компанію, яка надає послуги виїзної кухні.

 

Компанія Mr. Catering на українському ринку обслуговування банкетів з 2010 року. Професіоналізм і орієнтація на клієнта допомогли Mr. Catering розвиватися навіть в складні економічні часи. Переваги Mr. Catering очевидні:

 

• наявність виїзної кухні, яка може розвернутися в будь-яких умовах, а значить, страви на вашому банкеті будуть найсвіжішими;

• приготування, зберігання та реалізація їжі виключно за науково обгрунтованими стандартам НАССП, які створені для збереження здоров'я споживачів;

• команда офіціантів з великим досвідом роботи на заходах високого класу, які знають столовий етикет в досконалості.

 

Mr. Catering надає не тільки послуги приготування і сервіровки їжі, також Mr. Catering накриває і оформляє столи, згідно стилю вашого свята, і надає висококласне обслуговування протягом усього банкету.

 

У штаті Mr. Catering працюють також досвідчені дизайнери і декоратори, які створюють з живих квітів, тканин, дерева та інших матеріалів справжні шедеври декору. Велика матеріально-технічна база, яка оновлюється кожні два роки і мінімум раз на рік доповнюється, дозволяє дизайнерам створити саме те, що вам потрібно для ідеального банкету. Тобто ви можете замовити кейтерінг "під ключ".

 

Швидкість - найважливіша якість компанії Mr. Catering. У Mr. Catering є досвід організації окремих заходів за 6 годин від моменту подачі заявки. Команда Mr. Catering може бути в роботі 24/7 - у зручний для вас час.

 

Під керівництвом шефа Андрія Остапчука кондитери та кухарі створюють страви як для банкетів, так і фуршетів з урахуванням особливостей заходів. Також ви можете замовити Healthy food меню і особливе Black menu від шефа. В Mr. Catering працює окремий кондитерський цех. Бар представляє найкраща команда барменів, що мають в своєму арсеналі кілька видів станцій і знають міксологію на "відмінно".

 

Щоб замовити готове рішення для заходу або скласти власну банкетне меню, зв'яжіться з менеджером.

 

Тел: 0679152181                                    

mr-catering.com.ua

mr.catering.office@gmail.com