Весільна фото - і відеозйомка від Катерини та Олександра Дяченка

Весільний фотограф і відеооператор знають, як краще увіковічити найцікавіші моменти на Вашому святі.

 

Дуже важливо, коли фотограф з відеографом працюють в команді. Такий тандем може налаштувати злагоджену роботу і допомагати один одному, не витрачаючи при цьому дорогоцінний час молодят. Даний фактор працює ще потужніше, якщо вони одружені і їм достатньо одного погляду, щоб зрозуміти один одного. Кращий весільний фотограф в Києві і кращий відеооператор для весілля - ось це пара!

 

Професійний оператор завжди оцінює своїх клієнтів, перш ніж приступити до роботи. Ми завжди проводимо зустріч з нашими парами. На зустрічі показуємо свої роботи і консультуємо з усіх питань. Дуже важливо почути всі побажання і зрозуміти, як пара хоче, щоб виглядали їхні знімки або відео. Щоб професійна відеозйомка пройшла вдало, важливо до неї підготуватися і все заздалегідь спланувати.

 

Для багатьох клієнтів ми вже немов родичі, буваємо на всіх важливих сімейних заходах і регулярно надаємо послуги фотографа і оператора. Адже після весілля пару чекає ще багато важливих подій - очікування малюка, його перші дні після народження, хрестини, святкування першого рочку, різні сімейні річниці та ювілеї - все це входить в спектр наших послуг.

 

Ми вважаємо, що в основі ідеального кадру лежать природність, емоції і справжні почуття. Завжди намагаємося закарбувати найдрібніші деталі, щоб передати повну красу кадру.

 

Для знайомства з нашими роботами і пропозиціями чекаємо Вас в гості на сайті: dyachenko.kiev.ua