Ведучій для вашого свята Богдан Трищук

Чи можуть в ведучому заходів поєднуватися щирість і душевність з драйвом і веселощами? Однозначно!
Богдан Трищук більше двох років проводить такі івенти, як корпоративи, весілля, покази мод, дні народження, вечірки, фестивалі, концерти, маркетингові та бізнес-заходи (презентації, відкриття шоу-румів та ін).

 

Ведучий знайде підхід до гостя з будь-яким настроєм. Сценарій до кожної події складається виходячи з усіх побажань замовника. Креативний план заходу в поєднанні з імпровізацією дають в результаті «смачне» і незабутнє свято!

 

Більш того, якщо винуватець торжества не знає, що саме він хоче отримати від свята, Богдан із задоволенням підкаже та запропонує багато різних варіантів. Ніяких вульгарних і застарілих конкурсів. Тільки веселі і цікаві інтерактиви та завдання.

 

«Моє покликання - робити людей щасливими!» - така позиція Богдана Трищука.

 

Він від щирого серця привітає вас і ваших гостей музичною композицією. Адже він до того ж Співаючий-Ведучий)

 

Богдан територіально знаходиться в Києві, але також проводить заходи по всій території України російською та українською мовами. Працює з професійним Dj. За вашим бажанням допоможе організувати світлове та звукове обладнання.

 

Лише один дзвінок відділяє вас від свята вашої мрії! Швидше телефонуйте, щоб домовитися про зустріч і обговорити всі моменти найважливішої події!

 

Тел.: +380634473396
Сайт: trishchuk.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/bogdann.trishchuk/