HoReCa Show Lviv - найбільший в Україні фестиваль гостинності

 HoReCaSHOW Lviv виставка, яка відбувається щоосені у Львові вже третій рік поспіль. Туризм та індустрія гостинності є одними з основних галузей економіки західної України, а HoReCa –  це десятки тисяч робочих місць. HoReCaSHOW Lviv стало унікальним майданчиком, де фахівці ринку HoReCa мають можливість прокачати свій бізнес, набратись нових ідей емоцій і вражень,HoReCaSHOW Lviv –  те місце, де збираються найбільш ефективні менеджери, де розкриваються актуальні питання та провідні експерти діляться своїм унікальним досвідом.HoReCaSHOW Lviv – те місце, де є все необхідне для переходу на якісний новий рівень вашого професіоналізму.

 Багато в кого виникають запитання, чому HoReCaSHOW Lviv, що таке HoReCa і як розшифровуються ці букви. В цьому розділі ви отримаєте відповіді на ці запитання, трішки про нас і те як ми створили HoReCaSHOW Lviv.

HoReCa — поняття, що позначає сферу індустрії гостинності. Назва «HoReCa» походить від перших двох літер в словах Hotel, Restaurant, Cafe/Catering (готель, ресторан, кафекейтерінг)

Згідно вище роз’ясненої дефініції, ми можемо чітко обґрунтувати, чому ми обрали назву виставки – HoReCaSHOW Lviv.

HoReCaSHOW Lviv – виставка готельно-рестораного бізнесу, іншими словами місце розвитку сфери гостинності. Відвідавши схожий захід в Сполучених Штатах Америки, ідейний натхненник Іоанн Янчишин вирішив створити подібне шоу на український манерв, яке не має аналогів та стане обов’язковим для відвідування людей дотичних до сфери HoReCa.

Назву HoReCaSHOW Lviv умовно можна розділити на три частини, для детального пояснення.

  1. HoReCa – тому що подія безпосереднього дотична до сфери індустрії готельно-ресторанного бізнесу.
  2. SHOW – тому що на території виставки відбувається одночасно декілька атракцій, на яких професіонали своєї справи демонструють (SHOW) свої навички та професіоналізм
  3. Lviv – тому що, місто Львів це безпосередньо туризм, гастрономія і гостинність. Тому що саме у Львові з’являються трендові місця, оскільки це місто – інноваційний осередок ресторанного бізнесу, саме тут з’являються автентичні самобутні заклади які руйнують всі стереотипи ресторанно готельної галузі.

Як висновок можна сказати, що HoReCaSHOW Lviv, це захід на якому хочуть побувати не тільки місцеві ресторатори та готельєри, і не тільки з усієї України, але й з цілого світу. Думка про те, чи може фестиваль HoReCaSHOW Lviv проводитись в інакшому місті навіть не виникає, як кажуть львів’яни – тому що це Львів, крихітко!