Живі раслини: декор, ароматизація, кухня

Ароматний орегано, солодка м'ята, благородна лаванда, веселий дзвіночок - ці та багато інших рослин допоможуть вам створити принципово новий вид вашого закладу без зайвих зусиль. 

 

Живі рослини завжди були найкращим способом надати свіжості і фарб будь-якому приміщенню. Особливо корисні живі рослини, як квітучі, так і ароматні, ресторанам, адже такий декор не тільки радує око, але і освіжає повітря багатолюдного приміщення.

 

Багаторічні рослини від Aroma House користуються особливою популярністю у рестораторів, адже з їх допомогою можна:

- прикрасити літню терасу ресторану - таким чином ви захищаєте гостей від шуму і пилу міських вулиць;

- освіжити ландшафтну композицію заміських комплексів - часом щоб привнести нових фарб досить виставити яскраві вазони на сходах або висадити свіжі квіти вздовж доріжок та у фотозоні;

- додати фарб банкетному залу - підвісне кашпо над столом гарантовано сподобається вашим гостям.

 

До того ж, як бонус, ви можете використовувати декоративні пряні рослини для своєї кухні! Салати, гарячі страви, улюблені напої - все це немислимо без свіжої і ароматної зелені. Як можна уявити собі смачні чаї і мохіто без свіжої м'яти? А орегано вже давно став незамінним компонентом багатьох улюблених страв, наприклад, таких як піца.

  

Рослини Aroma House просто ідеально підходять для весільного декору. Особливо корисні ароматні рослини при проведенні весілля в стилі "Прованс" або "бохо". Оформлення весільного приміщення, бутоньєрок, букета нареченої - все це немислимо без свіжих і естетичних рослин Aroma House.

 

Догляд і вибір живих рослин - справа тонка, але Aroma House знає про це все. Своїм клієнтам компанія Aroma House не тільки безкоштовно доставляє найкращі і якісні органічно вирощені рослини, але також надає наступні послуги:

- консультація та подальший супровід за доглядом рослин;

- поради по висадці обраних рослин в грунт;

- проектування ароматних клумб на території вашого ресторанного комплексу.

 

 

 

Переоцінити важливість живих рослин в ХХI столітті неможливо. Кожна людина в першу чергу тягнеться до природи, еко-тренди набирають свою популярність, так що зволікати не можна - займіться свіжим оформленням свого ресторану вже зараз!

  

Тел: + 380-50-624-06-99, + 380-96-177-50-12

facebook.com/fragrant.perennials